Komentár k zápasu s Hornou Nitrou

12.10.2012 22:49

Celý zápas sa niesol v podobnom duchu, kde nás súper prehrával najmä fyzicky a rýchlostne. Naši chlapci pôsobili ustráchaným dojmom a už stav 2:0 v prospech domácich po 1. minúte nám ukázal, akým smerom sa bude zápas uberať. Za stavu 4:0 pre domácich sme znížili pekným dravým prienikom Tučku. To však bolo z našej strany všetko a o polčase sme prehrávali už 10:1. V druhom polčase sme sa už trošku osmelili a hrali agresívnejšie, z čoho pramenilo aj zopár šancí na našej strane. Najmä aktívny Tučka sa dostával do únikov, avšak raz mu v skórovaní zabránila žrď a raz zakončil nepresne. Za zmienku stoja aj pokusy Polčáka po dobrom dribblingu s loptou, a taktiež šanca Siváka, ktorý veľmi nedôrazne zakončoval z dobrej pozície. Gól sme strelili až po štandardnej situácii, keď Polčák našiel Fuksu, ktorý tvrdou strelou skóroval. Medzitým, sme v druhom polčase dokázali ešte 9x inkasovať a zápas sme dohrali s konečným skóre 2:19. Z individuálnych výkonov by som chcel vyzdvihnúť Dominika Sochuláka, ktorý predviedol skvelé zákroky a vynikajúcu rozohrávku vzhľadom k jeho veku a Lukyho Tučku, ktorý bol aktívny a nebál sa ani o polovicu vyšších a ťažších chlapcov niektorých. V konečnom dôsledku nám zápas ale nedal nič ako aj mužstvu, tak jednotlivcom.

zostava - Sochulák - Polčák, Vlnka, Prekop, Tučka, Greguš, Bobot, Polák, Fuksa, Markovský, Porubský, Sivák

góly: Tučka, Fuksa

Diskusná téma: Komentár k zápasu s Hornou Nitrou