AS Trenčín U8 na turnaji v Žiline (6.10.2012).

07.10.2012 12:22

A je to tu!!! Prvý úspech chlapcov AS Trenčín U8 na turnaji v Žiline (6.10.2012).

1. zápas

MFK Ružomberok – AS Trenčín 0:5

Góly: Tučka 3, Polčák, Bobot.

V našom prvom zápase chalani veľmi príjemne prekvapili. Súpera z Ružomberka k ničomu nepustili a zaknihovali sme si prvé víťazstvo, ktoré určite v ďalšom priebehu turnaja chalanom veľmi pomohlo.

2. zápas

MŠK Žilina zelení – AS Trenčín 2:3

Góly: Tučka, Polčák, Polák

Naším ďalším súperom boli chlapci zo Žiliny, ktorým sme mali čo vracať z priateľského zápasu. Síce sme prehrávali už 2:0, no chlapci dokázali zabojovať a nakoniec otočili výsledok na konečných 2:3 v náš prospech.

3. zápas

AS Trenčín – MFK Liptovský Mikuláš 8:1

Góly: Pávek 2, Polák 2, Bobot, Polčák, Tučka, Vlnka

Myslím si, že tento zápas nepotrebuje komentár. Výsledok hovorí za všetko. Po jednoznačne najlepšom výkone na turnaji, chalani nedali súperovi žiadnu šancu a suverénne zvíťazili.

4. zápas

AS Trenčín – MFK Frýdek-Místek (CZE) 4:0

Góly: Pávek 2, Polčák 2

Náš prvý zápas po obedňajšej prestávke sme síce zvládli, ale na chlapcoch už bola vidieť únava a hlavne herný výpadok, keďže sme mali tri zápasy voľno. Súper z Česka dlho odolával našim útokom, no po prvom góle sa len bránil a z prehľadom sme kontrolovali hru.

5. zápas

AS Trenčín – MŠK Žilina žltí 3:5

Góly: Tučka, Pávek, Polčák

V poslednom zápase na seba narazili dovtedy dva neporazené tímy. Naši chlapci začali veľmi dobre, keď sme v polovici stretnutia viedli 2:0. No potom sme v priebehu dvoch minút inkasovali 3 góly a súper už do konca stretnutia hru kontroloval.

Chalani nakoniec obsadili celkovo 2. miesto a svojím výkonom potešili nielen trénerov, ale určite aj prítomných rodičov. Ako bonus, sa najlepším hráčom turnaja U8 stal Lukas Tučka. Týmto by som chcel ešte raz chalanom pogratulovať.

Diskusná téma: AS Trenčín U8 na turnaji v Žiline (6.10.2012).